Najczęściej zadawane pytania

Nie wszystkie integracje dla BaseLinkera zostały wypisane na naszej stronie. Z systemem BaseLinker integrujemy także systemy CRM, itp. Posiadamy inne autorskie rozwiązania oraz dystrybuujemy rozwiązania naszych partnerów. W sytuacji gdy na stronie nie ma interesującej Cię integracji zachęcamy do skontaktowania się z nami - Zadzwoń - +48 730 000 481

Jeśli korzystasz już z systemu BaseLinker, możemy wykonać dla Ciebie dokładny audyt istniejących konfiguracji, być może istnieje możliwość poprawy działania. Chętnie wykonamy również nowe potrzebne integracje i wdrożenia

Wiele składowych wpływa na ostateczny koszt zlecenia. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, napisz do nas wiadomość mailową sprzedaz@orbis-software.pl lub skontaktuj się z nami telefonicznie +48 730 000 481. Bardzo ważne, w przypadku wiadomości mailowej opisz dokładnie co mielibyśmy dla Ciebie wykonać.

Jak najbardziej! Warto wykonać audyt istniejących konfiguracji systemu BaseLinker. Jeśli zlecisz nam taki audyt, z ogromną starannością i dokładnością zweryfikujemy poprawność i działanie istniejących konfiguracji. Być może istnieje możliwość wprowadzenia drobnych lub czasami większych zmian usprawniających działanie całej integracji.

Tak, faktury VAT wystawiane są z reguły z ostatnim dniem miesiąca, lub w innym umówionym terminie.

Całość konfiguracji oraz wszystkie wymagane wdrożenia jesteśmy w stanie wykonać nawet w ciągu kilku dni.

Czasy w jakich przyszło nam świadczyć usługi zmusiły nas do dobrania odpowiedniego sposobu realizacji powierzonych zadań. W chwili obecnej najbardziej preferowanym przez nas sposobem przeprowadzenia audytu istniejących integracji z systemem BaseLinker, lub wykonania całkowitego wdrożenia systemu BaseLinker od początku, wraz z wykonaniem wymaganych innych wdrożeń, jest przeprowadzenie całości z wykorzystaniem narzędzi dostępnych online. Jeśli chcesz poznać dokładny schemat działań skontaktuj się z nami!

Potrzebujesz więcej informacji?
Skontaktuj się z nami!

2500+ beautiful website blocks, templates and themes help you start easily.

Orbis Software Polska Sp. z o.o.


Siedziba
ul. Wagonowa 10, Wrocław
T: +48 730 000 481
E: biuro@orbis-software.pl
NIP: 8943046669
KRS: 0000466567

Nasze social media!

Spotkaj się z nami

© 2021 Orbis Software Polska sp. z o.o.  |  All rights reserved.